ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ %%і КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ%%

записатися

Карієс… Одне з базових стоматологічних захворювань. Вважається, що він є у 100% людей. Якийсь час карієс майже не дає про себе знати. Дуже часто карієс “ховається” між зубами, де помітити його може лише натренований погляд лікаря. Якщо ти вже помічаєш у себе перші симптоми, не відкладай візит до стоматолога “на потім”!

%%ПЕРЕВАГИ%% лікування зубів в %%ESTETiUM%%

Відновлюємо (реставруємо) втрачені тканини зуба за допомогою сучасних нанокомпозитних фотополімерних матеріалів світових брендів (виробництва США, Німеччини, Японії та ін.) або вкладками, накладками і коронками з циркону чи кераміки e-max
(1)
Чіткий протокол дій, цифровий контроль процесу лікування
(2)
Глибокі карієси, запалення в кореневих каналах та за ними лікуються обов'язково за допомогою стоматологічного мікроскопа. Так, під збільшенням аж до х19! лікар бачить те, що залишається невидимим без мікроскопу. Для ендодонтії це має критичне значення!
(3)
Сертифіковані міжнародними асоціаціями протоколи дезінфекції кореневих каналів та evidence based підхід у збереженні зубів
(4)
Лікарі-терапевти і ортопеди виконують задачу не просто закрити дефект зуба, а повністю відновити втрачену анатомію і природній рельєф поверхні зуба з метою 100% відновлення функцій зуба

ПРИХОДЬ ДО НАС,
якщо у тебе

записатися
Білі або темні плями на зубі
Короткочасний біль в зубі на холодне чи тепле
Неприємний запах з рота
Дефект зуба
Відчуття гострого краю зуба
Сильний ниючий нічний біль
Сильний біль при накушуванні на зуб
Відчуття “вирісшого” зуба
Привкус гною в роті

РІШЕННЯ від команди
лікарів ESTETiUM

Здорова посмішка без болю - найкращий подарунок собі і своїм близьким
Етапи лікування
(1)

Знайомимося. Проводимо детальну %%діагностику%% стану кожного зуба. Складаємо план лікуванням з урахуванням твоїх побажань.

(2)

Місцева анестезія, або седація (введення в сон), 
за твоїм бажанням.

(3)

Ізоляція зуба кофердамом (в тих випадках, коли це потрібно 
за протоколом).

(4)

Препарування карієсу, видалення всіх уражених тканин.

(5)

При наявності показань, лікування кореневих каналів 
під мікроскопом.

(6)

Рентген контроль якості пломбування кореневих каналів.

(7)

Відновлення дефекту зуба фотополімерною реставрацією, керамічною вкладкою чи коронкою e-max.

(8)

Контроль якості лікування зуба на безкоштовних профілактичних оглядах раз на 6 місяців.

наші
No items found.
1
 / 
10
кейси
простір
стоматологічного
мистецтва
ESTETiUM

Часті запитання

Коли потрібно лікувати карієс?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Стоматологічні протоколи сьогодні достатньо чітко відповідають на це питання. Поки карієс на стадії плями, його потрібно лікувати консервативно. Мається на увазі - наносити на пляму спеціальні ремінералізуючі гелі, лаки, пасти. Адже пляма - це є місце демінералізованої емалі. Задача такої ремінералізуючої терапії знову наситити це місце мікроелементами. Якщо ж карієс це вже не просто пляма на зубі, а є ще й дефект (будь-якого розміру), то тут вже обов'язково потрібно препарувати і заповнювати отриману порожнину реставраційним матеріалом. В будь-якому випадку, ми завжди радимо звертатися до стоматолога одразу, коли помітили дефект або пляму. Не відкладати “на потім”. Адже дуже часто трапляється ситуація, що зверху на зубі є лише маленька точка, а насправді в середині зуба вже є порожнина.
Чи боляче лікувати зуби?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Ні, цей міф прийшов з нашого дитинства. Але зараз стоматологія вже зовсім інша. Ми завжди лікуємо зуби під безпечним місцевим знеболенням. За показами використовуємо альтернативне обладнання для препарування (не бормашину). Та й загалом, атмосфера в клініці і кабінеті допомагає максимально розслабитися, а буває і заснути під час лікування.
Коли можна їсти після лікування зубів?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Пити можно одразу. Вживати їжу можно після того, як повністю пройде ефект анестезії. Якщо робили фотополімерну реставрацію, то бажано ще до кінця дня не вживати фарбуючі їжу і напої (чорний чай, кава, буряк, куркума, тощо).
Як оцінити якість пролікованих зубів?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Нажаль, багато чого, що я зараз перерахую, може оцінити лише інший лікар. 1. Зуб більше не болить (тут є одне але. В деяких клінічних випадках незначні больові відчуття є нормою. І про це обов'язково попереджає лікар на прийомі). 2. Пломбу чи реставрацію важко відрізнити від сусідніх зубів - вона по кольору і формі повністю відповідає здоровому зубу, має всі необхідні горбки, скати, фісури і т.ін. 3. Немає відчуття, що пломба заважає правильно зімкнути зуби або жувати. 4. Каріозна порожнина має бути повністю відпрепарована, без залишків карієсу. У нас в клініці ми контролюємо цей етап фотопротоколом. 5. Пломба не випадає. Банально, але досі є люди, які вважають це нормальним. Якщо ваша пломба випала, то це або порушений протокол пломбування, або неправильно обрана методика закриття порожнини зуба і потрібно було закривати не пломбою, а вкладкою чи коронкою. 6. Пломба переходить на зуб плавно, немає нависаючих країв.
Які є сучасні must-have етапи чи техніки при лікуванні зубів?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
При лікуванні карієсу обов'язковим є використання ізоляційної системи кофердам (така гумова хустка, яку одягають на зуб, щоб відділити його від ротової порожнини). При лікуванні кореневих каналів - обов'язковим є мікроскоп, або бінокуляри; так само, кофердам; використання ендонакінечника; пломбування методикою гарячої гутаперчі; використання ультразвуку для дезинфекції системи кореневих каналів; рентген-контроль якості лікування з часом.
Нащо лікувати зуб, чи не краще вирвати і поставити імплантат?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Тут для мене мало вхідних даних. Загалом всі стоматологи світу кажуть, що свій зуб завжди краще, ніж імплант. І необхідно зробити максимум, щоб зберегти свій зуб. І я також дотримуюсь такого підходи. Але, звичайно, є певна межа, коли зуб таки краще вже видалити і встановити імплантат. Це є певні клінічні ситуації, коли зуб або не піддається лікуванню, або запалення та руйнування вже настільки масштабні, що зберігати вже майже нічого.
Чи можна перелікувати раніше запломбовані кореневі канали?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Так, можна. І якщо навколо коренів є вторинне запалення, то й обов'язково треба це робити. Нажаль, не з усіма зубами це фізично можливо зробити. Адже ще не так давно класикою пломбувального матеріалу для кореневих каналів був резорцин-формалін. І його дуже-дуже-дуже складно розпломбувати. Але, на мій погляд, необхідно пробувати - видалити зуб завжди встигнемо.
Чому фотополімерні пломби необхідно оновлювати через 5-7 років?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Тому що фотополімер не такий міцний, як емаль зуба, і поступово стирається. Також фотополімер дуже повільно, але все-таки дає усадку, між зубом і пломбою з'являється демаркаційна лінія. Це місце стає зоною розвитку вторинного карієсу. А ще фотополімер потроху впитує фарбники з їжі і поступово змінює свій колір на жовтий.
Які є сучасні альтернативи фотополімерним пломбам?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Альтернативою фотополімерним пломбам і реставраціям є керамічні і цирконієві вкладки, накладки, вініри і коронки. Але кожна з них також має певні показання і використовується у конкретних клінічних випадках.
Чим відрізняється пломба від реставрації?
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша
Пломбу і реставрацію буде відрізняти їх зовнішній вигляд, майстерність лікаря і витрачений час. Пломба, по суті, це щось, що просто закриває дефект у зубі. Реставрація має відповідати ще й естетичним (ззовні бути такою ж як і здорові зуби, мати відповідні горбки, фісури, скати та ін. елементи, характерні саме для цього зуба) і функціональним вимогам (мати правильні контакти і направляючі під час жування).
відповідає лікар-терапевт Андрій Колоша

Кожна гарна посмішка починається з першої консультації

Заповни будь-ласка форму і наш адміністратор зв’яжеться з тобою

*Ім’я

*Телефон

Повідомлення

Дякуємо, наш адміністратор зв’яжеться з ТОБОЮ найближчим часом
Упс! щось пішло не так